top of page

Atbalsts aktīvām mammām e-biznesa attīstīšanā

mazas-9957.jpg

Pārvērt ideju vai hobiju e-komercijā!

 

Mēdz būt diezgan grūti apvienot karjeru, ģimeni un savus hobijus, tāpēc piedāvāju Tev pārvērst savu ideju vai hobiju par daļu no savas karjeras. Turklāt tas sniegs iedvesmu, milzu gandarījumu un arī papildu ieņēmumus ģimenes labsajūtas vairošanai.

Intensīvas un dinamiskas karjeras veidošanas laikā arī es kļuvu par mammu. Tuvojoties šim notikumam, enerģija plūda un strāvoja no visām pusēm un es attīstīju jaunu hobiju, veidojot interjera priekšmetus.

 

Ņemot vērā iepriekšējo uzņēmējdarbības attīstīšanas, e-komercijas un mārketinga pieredzi, ieguldīju visu savu laiku un neizmērojamo enerģiju, līdz sasniedzu nospraustos mērķus. Tomēr process nebija vienkāršs.

Esmu izgājusi cauri visiem posmiem, ieguldījusi simtiem stundu, uzkāpusi uz grābekļiem ne vienu vien reizi, daudz rakusies, izglītojusies un meklējusi atbildes.

Piedaloties manā atbalsta programmā, Tu saņemsi drošības sajūtu, jo būs kam pajautāt, būs kas iedrošina!

Piesakies bezmaksas atbalsta programmai >>

Piesakies atbalsta programmā uzņēmīgām mammām!

Kas var pieteikties

Ja esi aktīva topošā māmiņa vai bērns jau ir ienācis ģimenē, bet pašlaik Tev nav algota darba. Piesakies atbalsta programmai, lai savu ideju vai hobiju pārvērstu par ienākumu avotu.

Tieši Tu vari saņemt īpaši Tev izveidotu mācību programmu, kurā soli pa solim uzzināsi, kā vari uzsākt e-biznesu.

Viss, kas Tev nepieciešams, ir ideja vai prece, dators un pāris brīvu stundu nedēļā.

Kā tas notiks

Atsūti īsu savas idejas aprakstu un cik stundu nedēļā vari veltīt savas idejas īstenošanai.

Reizi divos mēnešos 15.dat. izlozēšu 1 pieteikumu un sazināšos ar personu, kura saņems manu atbalstu. Pieteikumi, kas netiks izvēlēti, piedalās nākamajā izlozē. Rezultāti tiks paziņoti individuāli un vēlāk arī Mentore.lv „Facebook” lapā.

Ko Tu iegūsi

Tev būs iespēja 14 dienas pilnīgi par brīvu saņemt praktiskus padomus un iedrošinājumu gan tiešsaistes konsultācijās Tev izdevīgā dienā un laikā, gan pa e-pastu vai čata sarakstē.

Konsultācijas laikā Tev nebūs jāuztraucas un jājūtas neērti, ja negaidīti mūsu videozvanam vai čatam pievienosies Tavs mazais, atņems telefonu un nosūtīs man skaļu sveicienu.

Iedvesmosim kopā!

Par savu kopdarbu mēs stāstīsim mūsu Mentore.lv „Facebook” grupā, lai iedvesmotu arī citas Latvijas topošās un esošās mammas nebaidīties īstenot savas idejas. Patiešām šis laiks, kad ģimenē ienāk bērns, ir ļoti piemērots, lai izvērtētu savas patiesās vēlmes un sakārtotu prioritātes.

Uzzini, ko Tu vari iegūt

image1.jpeg

Ieva, Bohoemie

Lieliski, ka Jana bija mans eņģelis, uzsākot e-komerciju.

Apbrīnoju, kā Janai ir tik daudz enerģijas regulāri konsultēt brīdī, kad man nepieciešams. Janas izstrādātie darba dokumenti un vadlīnijas lieliski palīdz turēties pie plāna un saskatīt darbību virzienu ilgākā laikposmā. Prieks, ka varam reizi nedēļā videotikšanās laikā paspēt izanalizēt padarīto, pārrunāt jaunas idejas un vienoties par nākotnes plāniem. Sarunas ir ļoti konstruktīvas, un virzība notiek dinamiski. Lieliska konsultante, gan ļoti atbalsta pārdomās, gan iedrošina, kad rodas apjukums.

inese.jpg

Inese, zīmols top

Konsultāciju pieeja bija ekstrēmi nopietna no Janas puses, par ko biju patīkami pārsteigta, ļoti strukturēta pieeja.

Mans mērķis bija apzināt iespējas un izsecināt, vai man ir interesanti tālāk attīstīt savu ideju un uzsākt e-komerciju. Visnoderīgākais bija saprast pašus tīmekļa izstrādes principus un lietas, kuras noteikti jāņem vērā, kā arī daudz vairāk uzzināju par tīmekļa platformu izvēli un par to, kas ir un cik svarīgs ir SEO.

bottom of page