top of page

Konsultācijas e-biznesā, individuālās apmācības,

Praktiski padomi uzņēmīgām Sievietēm un Mammām!

lielas-9745.jpg

Tu vari uzsākt un attīstīt e-biznesu pati

Jana
mazas-9704.jpg

 Esmu gatava Tev sniegt visu nepieciešamo, lai atvieglotu šo aizraujošo ceļojumu no idejas līdz veiksmīgam e-biznesam!

Piesakies bezmaksas konsultācijai! >>

Apsveicu ar uzņēmību attīstīt savu biznesa ideju un sasniegt jaunus mērķus!

Tev nav jāalgo digitālā aģentūra, lai uzsāktu veiksmīgi tirgot internetā un sasniegt klientus Latvjā un ārvalstīs. Tas var prasīt daudz naudas līdzekļu un sniegt atdevi īstermiņā, kamēr jūs sadarbojaties. Tā vietā, vēlos iedrošināt Tevi, uzsākt  šo ceļojumu līdz veiksmīgam e-biznesam pašai, ar nelieliem papildspēkiem, ko es un manas uzņemīgās partneres gatavas sniegt.

 

Lai Tu pati varētu plānot un paveikt savus darbus un nepieļaut kļūdas, piedāvāju Tev praktisku palīdzību, savu pieredzi un zināšanas, lai vieglāk un ātrāk tikt pāri mazajām grūtībām.

Izstrādāšu rīcības plānu Tavām turpmākām darbībām. Apmācīšu efektīvākos paņēmienus, kā organizēt savu ikdienu un darbus, lai neveidojas haoss.

Sagatavošu špikerus ar vadlīnijām, lai vari ilgtermiņā pati veiksmīgi attīstīt e-biznesu.

Esmu gatava ar Tevi kopā noskriet pusmaratonu, 21 dienas laikā sniedzot pilnu atbalstu, praktisku un emocionālu, lai vari soli pa soli ieviest vai attīstīt  savu e-biznesa ideju.

Rezultātā varēsi efektīvāk plānot savus darbus, fokusēties uz būtiskāko, patērējot mazāk laika un naudas resursus. Tas vainagosies ar Tavu e-biznesa mērķu sasniegšanu.

Kā varu Tev palīdzēt? 

KONSULTĀCIJA

Individuālās video sesijas laikā, izzināsim Tavus mērķus, vajadzības palīdzēšu rast risinājumus

RĪCĪBAS PLĀNS

Izstrādāšu skaidru rīcības plānu, atbilstoši Taviem mērķiem un vajadzībām. Tev būs lielisks palīgs špikeris, ko, kapēc un kā darīt

PLĀNA IEVIEŠANA DZĪVĒ

21 dienas laikā, palīdzēšu Tev ieviest rīcības plānu dzīvē, soli pa solim. Būšu pieejama Tev jebkurā laikā ar praktisku padomu.

Piesakies tiešsaistes
bezmaksas konsultācijai
 

 

 

Noskaidrosim Tavas vajadzības un vēlmes.

Pārrunāsim aktuālos izaicinājumus,

iespējamos risinājumus un praktiskus soļus. 

30 min Tev ērtā laikā Skype vai ZOOM

Atbildēšu 24h laikā

Iespaidi par konsultācijām

Evija_lotsofknots_mentore.lv.jpg

Evija, Knots of Lush

Ļoti labi nolasīja manas vēlmes un vajadzības jau pirmajā konsultācijā. Saruna bija  jaudīga un produktīva. Patika darba stils, kā viss tiek saplānots un organizēts. Izrunājām konkrētās jomas manam turpmākam efektīvam darbam.

IMG-20200503-WA0003.jpg

Agrita, Fox The Maker

Jau pēc pirmās sarunas jutām ar manu kolēģi, ka būs forši. Šis ir tas, ko mums vajag. Jau sākumā uztvēra mūsu lietas, kurām jāpieiet sistēmātiski un jāsakārto. Guvām ieskatu, kas mums palīdz fokusēties domājot par biznesa attīstību.

IMG_2580_edited.jpg

Ieva, Behoemie

Profesionāli vadīja sarunu, apskatot manu individuālo situāciju. Deva uzreiz virzienu, kurā skatīties plašākā skatījumā. Tas bija vērtīgi, jo pirms tam pārāk iefokusējos uz konkrētu lietu, kas nesanāca. Pēc pirmās sesijas radās enerģija rīkoties. Ļoti iedvesmojoši. Paldies!

bottom of page