top of page

Hobijs, kas rada enerģiju

Hobijs — iedvesmas un enerģijas avots

Mums katrai ir vajadzīgs laiks sev.

mazas-9957.jpg

Par to runā daudzas, bet reti kurai izdodas atrast burvju formulu. Kā spēt apvienot ģimeni, saturīgu laika pavadīšanu ar bērniem, saimnieciskās lietas un karjeru?

Katra no mums ik dienu tiecas pēc iedvesmas. Iedvesma dod stimulu jaunam cēlienam. 

Hobijs ir lielisks risinājums. Tas palīdz iegūt laiku sev, savukārt atsauksmes un progress uzlādē.

Vēl jo vairāk, ja Tu vari pārvērst savu hobiju par papildu ieņēmumu avotu, kas vairos Tavas ģimenes labklājību.

Varbūt laika gaitā esi apguvusi jaunas prasmes, kuras vēlies beidzot likt lietā? Viss sākas ar ideju. Tālāk seko darbības. Šis ir īstais laiks, kad ļauties un izmēģināt. Laiks, kad cilvēki ir daudz atvērtāki piedāvājumiem interneta vidē, un laiks, kad vari uzsākt biznesu mājās vai papildus pamatdarbam.

Ideja. Darbība. Rezultāts

Kad stundas pārvēršas par minūtēm…

Intensīvas un dinamiskas karjeras veidošanas laikā arī es kļuvu par mammu. Tuvojoties šim notikumam, aktīvāk sāku pievērsties hobijam, mājokļa interjera izstrādei, un ātri vien nonācu līdz mājas dekoru veidošanai.

Saņemot pozitīvas atsauksmes, izveidoju zīmolu ar vēstījumu un arī mājaslapu, paralēli attīstot citus realizācijas kanālus, sadarbību ar Latvijas dizaina veikaliem un izveidojot platformu mērķauditorijas sasniegšanai ārvalstu tirgos. Tas viss notika nieka 1,5 mēnešu laikā, kad stundas pārvērtās par minūtēm.

Kad hobijs patiesi aizrauj, laiks lido. Lai uzsāktu darbību, ir nepieciešama iedvesma. Mērķtiecīgs darbs veido progresu, kas patiesībā ir galvenais enerģijas ražotājs. Un tieši enerģija ir faktors, kas ļauj pabeigt darbību, tātad sasniegt rezultātu.

Pēc abu meitu piedzimšanas, strauji samazinājās galvenais resurss, tas ir, laiks. Tomēr tieši tad es izveidoju sistēmu, kas strādā un palīdz organizēt darbus un koncentrēties uz jaunu virzienu — padomdošanu jeb mentoringu.

Ieguldot savu laiku un darbu, saņemot atzinību no uzņēmīgām sievietēm un redzot progresu, ko sasniedz klientes, man rodas milzum daudz enerģijas. 

Un atkal ir sajūta, kad laiks lido. Rodas enerģija jaunam cēlienam! Un, kas uzlādē Tevi?

bottom of page