top of page

Mājaslapas saturs

Mājaslapas satura audits

“Mentore sadarbības partnere – satura speciāliste – Linda Kimeiša veiks Tavas mājaslapas satura auditu un sniegts ieteikumus tā uzlabojumiem. Tā ir lieliska iespēja novērtēt, ko Tu esi paveikusi lieliski un, kas vēl ir darāms, lai Tu varētu sasniegt lielāku mērķauditoriju un iegūt vairāk klientu”.

2X4A0157.JPG

Linda

Komunikācijas un web satura entuziaste

Lindai ir vairāk nekā 10 gadu pieredze mājaslapu satura izveidē. Viņa ir pirmās un pagaidām vienīgās Latvijā izdotās grāmatas „Pārdotspējīgi teksti interneta mājaslapām” autore. Viņa ir veidojusi saturu vairākiem simtiem mājaslapu gan vietējam, gan starptautiskajam tirgum.

Cena 69 EUR

Cenā ietilpst

Mājaslapas satura audits un 30 min jautājumu un atbilžu tiešsaistes seanss pēc rezultātu saņemšanas.

 

Mājaslapas satura audits, ko veiks profesionāla satura izveides speciāliste Linda Kimeiša, ļaus Tev iegūt objektīvu un neatkarīgu savas mājaslapas un tās satura vērtējumu.

 

Lai varētu veikt kvalitatīvu mājaslapas auditu, Tev būs jāatbild uz dažiem jautājumiem par savu uzņēmumu, uzņēmējdarbības mērķiem u. c., kā arī jāsniedz speciālistei daži statistikas dati. Ja Tev to pagaidām nav, neuztraucies. Ja mājaslapas satura auditu vēlies veikt pirms tās publicēšanas, izcili! Tā būs iespēja jau pirmos klientus piesaistīt ar augstas kvalitātes mājaslapu.

 

Audits Tev atklās

  • Vai Tavas mājaslapas teksti atbilst SEO prasībām.

  • Vai mājaslapas teksti ir pārdotspējīgi.

  • Satura atbilstību Tavas uzņēmējdarbības mērķiem.

  • Teksta, vizuālās informācijas un citu elementu attiecību un izvietojumu mājaslapā.

  • Tu iegūsi konkrētus ieteikumus, kā uzlabot saturu.

  • Tu uzzināsi, kā turpmāk vērot mājaslapas lietotāju uzvedību un pilnveidot mājaslapu.

 

Tavi ieguvumi

  • Tu aiztaupīsi laiku un līdzekļus, ko būtu ieguldījusi mārketingā un reklāmā, kas nenesīs vēlamo rezultātu brīdī, kad interneta lietotājs apmeklēs Tavu mājaslapu.

  • Tu saņemsi konkrētus ieteikumus, Tev nebūs jāpēta, jāvēro un jāgaida vairāki mēneši, lai izsecinātu, ko ir iespējams uzlabot.

  • Tu iegūsi 30 minūšu bezmaksas tiešsaistes konsultāciju ar speciālisti, kura veica auditu. Tās laikā Tu varēsi uzdot sev aktuālos jautājumus par audita rezultātiem.

bottom of page