Mājaslapas satura izveide

2X4A0157.JPG

Linda

Komunikācijas un web satura entuziaste

Lindai ir vairāk nekā 10 gadu pieredze mājaslapu satura izveidē. Viņa ir pirmās un pagaidām vienīgās Latvijā izdotās grāmatas „Pārdotspējīgi teksti interneta mājaslapām” autore. Viņa ir veidojusi saturu vairākiem simtiem mājaslapu gan vietējam, gan starptautiskajam tirgum.

Mājaslapas satura nozīme

Mājaslapas saturs ir vienīgais komunikācijas līdzeklis starp Tavu potenciālo klientu un Tavu uzņēmumu. Tāpēc Tavas mājaslapas saturam ir jāpilda ļoti daudzas funkcijas: tam ir jāspēj piesaistīt jaunus potenciālos klientus, precīzi un īsi nodot uzņēmuma stāstu un koncepciju, kā arī pārliecināt un aicināt potenciālos klientus rīkoties — sazināties, pieteikties, iegādāties u. c.

Jā, tas nav vienkāršs uzdevums! Katram vārdam ir nozīme! 

Ja teksti ir pārāk gari, apmeklētājam kļūst garlaicīgi, ja tie ir pārāk īsi un neprecīzi, var rasties priekšstats, ka Tavs uzņēmums ir nenopietns. Tikai dažas sekundes, un viņš pieņems lēmumu, vai Tavs uzņēmums var viņam palīdzēt… Tev ir jābūt drošai, ka šajās dažās sekundēs viņš spēs saskatīt Tavā piedāvājumā risinājumu savai problēmai!

Kā Linda Tev var palīdzēt

Lai Tu pati varētu plānot un veidot saturu savai mājaslapai, Linda Tev piedāvā palīdzību, lai Tu nepieļautu bieži pieļautās kļūdas un jau pašā sākumā varētu startēt ar labu zināšanu bāzi par mājaslapas satura jeb tekstu izveidi. 

Mājaslapas tekstu izveides

padomi un viltības

Vai vēlies savas mājaslapas saturu veidot pati? Lieliski!

Lūk, efektīvs apkopojums ar svarīgāko informāciju un vadlīnijām, kas palīdzēs Tev izplānot un izveidot mājaslapas tekstus pašai. 

Cenā ietilpst PDF dokuments ar kodolīgi apkopotu svarīgāko informāciju.

Mājaslapas satura audits ar uzlabojumu ieteikumiem

Cenā ietilpst mājaslapas satura audits un 30 min jautājumu un atbilžu tiešsaistes seanss pēc rezultātu saņemšanas. Auditu veiks mājaslapas satura speciāliste Linda Kimeiša, ļaus Tev iegūt objektīvu un neatkarīgu savas mājaslapas un tās satura vērtējumu.

Mācības un

mājaslapas satura audits

Cenā ietilpst 2 h individuālas mācības, kurās vairāki elementi ir pielāgoti Tavas uzņēmējdarbības specifikai, padomu un viltību dokuments, mājaslapas satura audits un 30 min jautājumu un atbilžu tiešsaistes seanss pēc rezultātu saņemšanas.

Noskaidro, kurš piedāvājums ir atbilstošāks Tavai situācijai

Piesakies 20 min bezmaksas konsultācijai! 

logo_full_transparent_mentorelv.png

Pieseko praktiskiem

biznesa padomiem 

  • Facebook
  • Instagram

 

mentore.ecom @gmail.com

Rīga, Latvija

Konsultācijas par e-komerciju I Kā attīstīt biznesa ideju I Kā sākt pārdot internetā I Kā uzlabot e-veikala pārdošanu I Kā plānot mārketingu un uzrunāt klientus

Praktiski padomi, kā hobiju pārvērst par komerciju I  Kā izveidot preču klāstu veiksmīgai pārdošanai I Kā izveidot pelnošu „Etsy” veikalu I Kā izveidot spēcīgu zīmolu

Piesakies bezmaksas konsultācijai I Kā iegūt dzīves līdzsvaru I Kā izveidot pārdotspējīgu mājaslapas saturu I  Kā izveidot efektīvu zīmola vizuālo noformējumu

©2021 Visas tiesības uz saturu un vizualizācijām rezervētas Mentore.lv