top of page
  • Writer's pictureJana Golubeva, Kristīne Vilcāne I Mentore.lv

Kā gūt panākumus biznesā? Atslēga Tavā kabatā.

Updated: Oct 31, 2020

Pieredze rāda, ka nepastāv viens vienīgs faktors, kas nosaka uzņēmuma veiksmi vai fiasko. Tomēr ir iespējams definēt faktoru kopumu, kas būtiski ietekmē panākumus. Pat, ja tev ir izcils produkts, bet neesi definējusi savu pircēju, tavs bizness ilgtermiņā nebūs dzīvotspējīgs. Līdzīgi, kā ar kliedzošu

reklāmas kampaņu, kas piesaistīs klientus piedāvājumam, kas nav līdz galam noslīpēts.

Kāda ir burvju formula veiksmīgam biznesam?


Nav tādas. Tas ir daudzu faktoru un instrumentu apvienojums ar kuriem Tev jāprot žonglēt. Gan izvēlētajam biznesa modelim, gan zīmolam, gan mārketingam, gan klientu servisam ir milzīga nozīme.

Pirms ķerties klāt šo faktoru analīzei un sakārtošanai, ir svarīgi veikt pirmo soli panākumu virzienā - gudri noteikt biznesa mērķus. Izveido pati savu individuālo veiksmes formulu, balstoties uz BE SMART mērķu plānu.


Mērķu plāns ir Tava pelnoša biznesa sākums

Precīzu mērķu un rīcības plāna izveide palīdz koncentrēties, domāt reāli un prognozēt dažādu problēmu risinājumus. Gudri izmanto savus svarīgākos resursus — laiku un enerģiju. Neiznieko tos!

Ieviešot skaidrību, Tu izvairīsies no liekām darbībām, iegūsi mieru un spēju koncentrēties uz svarīgāko. Tādējādi nepiedzīvosi sajūtu, ka visu dienu kaut ko dari, bet rezultātā nekas nav izdarīts.


Mērķu plāns, ļaus tev izvairīties no haosa, lieka laika, finanšu un enerģijas patēriņa.

Tas ļaus tev koncentrēties uz precīzām darbībām, lai sasniegtu rezultātu katrā tava biznesa attīstības posmā. Un nav būtiski, vai esi jauna projekta izveides posmā, vai attīsti augošu biznesu, ieviešot jaunu produktu, virzienu vai jaunu tirgu.

Attīstot savu hobiju vai biznesu, procesam jābūt aizraujošam nevis stresu raisošam.


Mums, sievietēm, ir īpaši svarīgi ne tikai sasniegt peļņu savā biznesā, bet arī izbaudīt pašu procesu, kad radām produktu, izdomājam reklāmas kampaņu vai attīstām jaunu partnerību.

Vairāku mēnešu biznesa literatūras lasīšana, neskaitāmu lappušu biznesa plāna izstrāde un vispārīgu vebināru klausīšanās daudzu stundu garumā noteikti nav tas aizraujošākais un steidzīgajām mammām pieejamākais biznesa attīstības veids. Turklāt neviens no šiem risinājumiem tāpat beigās nesniedz īsu, fokusētu galveno darbības soļu uzskaitījumu.

Daudz patīkamāk un aizraujošāk ir pieredzējušu mentoru pavadībā nonākt līdz savu mērķu plānam un konkrētiem veicamajiem uzdevumiem.


Izmanto iespēju, piesakies darba sesijai


Izprotot sieviešu steidzīgo ikdienu, vēlmi saglabāt brīvību un vienlaikus

sasniegt rezultātu, mēs sagatavojām īpaši īsu, uz konkrētām darbībām vērstu 5 dienu programmu, kas tev prasīs 20 mien dienā Tev ērtā laikā un vietā. Saņemsi darba lapas un vadlīnijas, kas saliks Tavas idejas, vēlmes un iespējas pa plauktiņiem.

Svarīgi būs tas, ka tu apzināsies arī sava biznesa potenciālu un definēsi savu iesaisti procesā. Un joprojām saglabāsi brīvību izvēlēties, kurā laikā paveikt biznesa attīstībai tik nozīmīgos soļus.


Comments


bottom of page