top of page

Kāpēc es izveidoju Mentore.lv

Konsultācijas uzņēmīgām sievietēm

Aicinu Tevi uz sarunu par Taviem mērķiem un pašreizējām grūtībām. Iedziļināšos Tavā situācijā un dalīšos savā redzējumā par risinājumiem.

Piesakies  bezmaksas konsultācijai tiešsaistē! >>

Apvienot karjeru, ģimeni un hobijus var būt diezgan sarežģīti, taču tas var būt lielisks uzdevums, kura veikšana sniedz gandarījumu, laimi un piepildījumu!

Esmu izgājusi šo garo un sarežģījumu pilno maratonu, ieguldījusi simtiem stundu, uzkāpusi uz grābekļiem ne vienu vien reizi, daudz rakusies, izglītojusies un meklējusi atbildes. Tas ir vainagojies ar rezultātiem un mērķu sasniegšanu.

Es izveidoju Mentore.lv, lai palīdzētu Tev sasniegt mērķus ātrāk, uzsitot mazāk punu. Galvenais ieguvums — Tu ietaupīsi savu dārgo laiku un koncentrēsies uz galveno. Un tas vēl nav viss. 

Mans padomdevējas darbs nebeidzas ar konsultācijas vai sapulces beigām. Es regulāri sekoju līdzi, ko esi paveikusi, analizēju Tavus mazos un lielos panākumus un piedāvāju uzlabošanas ieteikumus.

Motivēju un sniedzu emocionālu atbalstu brīžos, kad notiek aizķeršanās. Un tādi būs vairāki. Palīdzu strukturēt domas, idejas un nospraust sasniedzamus un izmērāmus mērķus. Dalos pārbaudītos lietišķos sakaros, iesaku resursus iedvesmai un papildu mācībām

Vai vēlies saprast, vai mans piedāvājums atbilst Tavām vajadzībām?

Piedāvāju Tev pieteikties pirmajai 20 min konsultācijai pa tel. pilnīgi par brīvu!

Jau pirmajā konsultācijā saņem atbildes uz neskaidriem jautājumiem.

Piecu soļu

konsultēšanas pieeja

Noskaidroju mērķus, pašreizējo situāciju

Piedāvāju risinājumu, rīcības plānu

Nosakām prioritātes, nepieciešamos resursus

Mērķtiecīgi soli pa solim īstenojam plānu

Analizējam rezultātus un uzlabojam plānu

Noskaidro, kā es varu

palīdzēt Tavam biznesam!

 Piesakies 20 min bezmaksas konsultācijai!

Iedvesmojies, kā es palīdzēju uzņēmīgām sievietēm!

liene.jpg

Liene, Fox the Maker

Mums jau bija aktīvs e-veikals Latvijas auditorijai, tomēr vēlējāmies sasniegt arī ārvalstu tirgus. Jau pēc pirmajiem „Etsy” veikala optimizācijas darbiem, ko veicām saskaņā ar kopīgi izstrādāto strukturēto uzņēmējdarbības stratēģijas īstenošanas rīcības plānu, bija jūtami uzlabojusies e-veikala darbība, klienti mūs beidzot ieraudzīja, interese un arī reāli pirkumi manāmi pieauga. Mēneša laikā konversija pieauga no 2 % līdz 3,5 %, pārdošana — 7 reizes, bet apmeklējums pieauga par 300 %.

Paldies Janai, viņas loģiskais, stratēģiskais skatījums, pieredze un zināšanas palīdzēja mums īsā laikā ieraudzīt nepieciešamos uzlabojumus, strukturēt, prioritizēt darbus un sākt veiksmīgas e-komercijas ceļu.

ieva_rock%26mouse_kid_clothes_mentorelv_

Ieva, Rock and Mouse

Man jau bija izveidots zīmols un e-veikals, veiksmīgi sasniegti klienti Latvijā, un bija arī interese no ārvalstu klientiem. Vēlējos palielināt e-veikala apmeklējumu un uzlabot pārdošanu.

Es vēlējos iedziļināšanos manā situācijā un praktiskus, konkrētus ieteikumus manu mērķu sasniegšanai. Kopumā ļoti pozitīvas sajūtas, un sajutu vēlmi iedziļināties un saprast konkrēto situāciju.

Man bija noderīgs svaigs skats no malas. Lai arī daudz kas man nav jaunums, ir vērtīgi, ka tiek atgādināts. Noderīgs Janas skatījums attiecībā uz mājaslapas uzlabojumiem un digitālā mārketinga iespējām pārdotspējas vairošanai. Radās iedvesma sakārtot visu, kas nepieciešams, un sasniegt jaunas virsotnes.

bottom of page