top of page

Privātuma politika

Šī Privātuma politika paskaidro to, kāda veidā mentore.lv platforma ievāc un izmanto par Jums personīgos datus.

Mentore.lv augsti novērtē Jūsu privātumu un apņemas aizsargāt  Jūsu personīgos datus, kurus Jūs  sniedzat ievadot tos mājas lapas formās un kas tiek iegūti, kad apmeklējat mentore.lv mājas lapu.

Personīgie dati, ko Jūs iesniedzat (vārds, e-pasts, pieteikuma formā kontaktu sadaļā) tiek saglabāta mājas lapas datu bāzā, kuru uztur mājas lapas tehniskais nodrošinātājs wix.com. Šo informāciju mentore.lv platforma izmanto, lai varētu ar Jums sazināties, sniedzot atgriezenisko saiti, sniegt sīkāku informāciju par pakalpojumiem.

Mentore.lv mājas lapa izmanto Google Analytics rīku. Tas palīdz analizēt to, kā Jūs apmeklētāji izmantojat mājas lapu un ļauj uzlabot mājas lapas lietojamību, lai Jums vieglāk atrast nepieciešamo informāciju.

Apmeklējot mentore.lv mājaslapu, sīkdatnes automātiski savāc informāciju par Jūsu apmeklējumu, t.sk. IP adresi, domēna nosaukumu un pārlūka veidu, ko izmantojat.  Jums kā lietotājam ir iespēja nobloķēt sīkdatņu izmantošanu.  

Mentore.lv mājas lapa satur aktīvas saites uz citām mājas lapām Facebook un Linkedin, par kurām mentore.lv nav kontroles un ietekmes.

Jūs apliecināt savu piekrišanu šīs Privātuma politikas noteikumiem brīdī, kad apmeklējat mentore.lv  mājaslapu.

Mentore.lv kontakti: Jana Golubeva, mentore.ecom @ gmail.com

bottom of page