Kā es varu palīdzēt attīstīt biznesu

No idejas līdz veiksmīgai pārdošanai interneta vidē

Neatkarīgi no tā, vai Tev ir tikai ideja, gatava prece vai pakalpojums, vai jau aktīva mājas lapa un e-veikals, ar lielu aizrautību palīdzēšu Tev spert nākamos soļus klientu piesaistei interneta vidē!

Tu vari būt individuālā darba veicēja, pašnodarbinātā persona vai uzņēmuma vadītāja.

Iespējams, pašlaik Tev ir radusies iedvesma, idejas un laiks realizēt savu talantu kādā nozarē, lai to pārvērstu pelnošā uzņēmumā. Piedāvāju Tev praktisku palīdzību, savu pieredzi, sakarus un zināšanas, kas ļaus Tev izvairīties no haosa, lieka laika, finanšu un enerģijas patēriņa. Individuāli iemācīšu fokusēties uz precīzām darbībām, kas palīdzēs Tev izvirzīt konkrētus mērķus katrā Tava biznesa attīstības posmā un tos sasniegt.

Tu saņemsi špikeri ar vadlīnijām, lai vari ilgtermiņā pati veiksmīgi piesaistīt klientus internetā.

Vai vēlies saprast, vai mans piedāvājums atbilst Tavām vajadzībām?

Piedāvāju Tev pieteikties pirmajai 20 min konsultācijai pilnīgi par brīvu!

Izvēlies, kā vēlies sadarboties!

Konsultācija tiešsaistē

(60min)

Mūsu kopīgais uzdevums konsultācijas laikā būs definēt skaidrus un sasniedzamus mērķus, izzināt Tavas pašreizējās grūtības, lai nākamajā posmā varam izstrādāt skaidru plānu — špikeri Tavām turpmākajām darbībām.

Tavi ieguvumi? Skaidrība par saviem mērķiem. Stratēģisks redzējums un ātri ieviešami uzlabojumi. Tu varēsi uzdod pašlaik aktuālos jautājumus un saņemt argumentētas atbildes un praktiskus padomus, kas balstās uz manu pieredzi un pārbaudītām zināšanām.

Bonuss: pēc konsultācijas Tu  saņemsi strukturētu risinājumu un sarunas vadlīniju apkopojumu.

Rīcības plāns tieši Tev +

biznesa modeļa novērtējums

Es Tev palīdzēšu izstrādāt rīcības plānu ar konkrētām darbībām, lai Tu spētu virzīties pretī savam mērķim.

Tavi ieguvumi? Tu saņemsi gatavu rīcības plānu katrai nākamajai darbībai. 

Lūk, daži rīcības plānu piemēri, kādus varu palīdzēt Tev izstrādāt:

  • efektīva biznesa modeļa izveide;

  • kvalitatīvas mājas lapas izveide;

  • pārdotspējīga e-veikala izveide;

  • veiksmīga Etsy veikala izveide;

  • klientu piesaistes mārketinga plāns;

  • pārdošanas apjomu palielināšana; 

Bonuss: 30 min darba sesija tiešsaistē, atgriezeniskā saite. 

Rīcības plāns tieši Tev + 21 dienas kopdarbs, lai to ieviestu dzīvē

Es Tev palīdzēšu izstrādāt rīcības plānu un darba failus kādā no pašlaik aktuālām biznesa jomām ar konkrētām darbībām un 21 dienu sniegšu Tev atbalstu plāna īstenošanai. 

Tavi ieguvumi? Reāls plāns un praktisks atbalsts trīs nedēļas. Cenā ir iekļautas 2 tiešsaistes tikšanās (60 min katra). Pēc katras tikšanās saņemsi prioritāšu apkopojumu. Regulāri veiksim sasniegto rezultātu analīzi. Papildus tam Tu iegūsi iespēju 21 dienu saņemt atbildes uz saviem jautājumiem pa e-pastu vai čatā. Regulāri sniegšu priekšlikumus, lai palīdzētu Tev šķēršļus pārvarēt šķēršļus un turpināt ceļu uz mērķi.

Kādos gadījumos es varu Tev palīdzēt

ja tev ir preces

Ja Tev ir klienti

JA Tev ir klienti

JA Tev ir e-veikals

Ja Tev ir e-veikals

Noskaidro, kurš piedāvājums ir

atbilstošāks Tavai situācijai

Piesakies 20 min konsultācijai par brīvu!

Uzzini, kā es palīdzēju uzņēmīgam sievietēm e-biznesā!

Liene, Fox the Maker

Mūsu piedāvājums ir radošie komplekti bērnu prasmju attīstīšanai. Mums bija noteiktas iestrādes klientu piesaistē Latvijā, tomēr vēlējāmies sasniegt klientus arī ārvalstīs.

Vadlīnijas, ko Jana izstrādāja mūsu e-komercijas attīstībai, noteikti bija ļoti noderīgas. Lai gan mums bija zināšanas un izpratne par to, kas jādara, reāls plāns nebija uzrakstīts.

4 nedēļas būtiska sadaļa bija ikdienas komunikācija. Regulāri saņēmām čatā atbildes uz saviem jautājumiem, kas radās, veicot kādu uzdevumu. Tas palīdzēja virzīties tālāk, nekavējoties reaģēt un labot kļūdas.

Iknedēļas videokonsultācijas ir labs veids, kā uzturēt sevi formā, turēt roku uz pulsa un neslinkot, jo ir apziņa, ka pa nedēļu ir jābūt progresam. Tas motivē strādāt plānveidīgāk un efektīvāk. Mēneša laikā „Etsy” veikala konversija pieauga no 2 % līdz 3,5 %, pārdošana — 7 reizes, bet apmeklējums pieauga par 300 %.

Ieva, Rock and Mouse

Man jau bija izveidots zīmols un e-veikals, veiksmīgi sasniegti klienti Latvijā, un bija arī interese no ārvalstu klientiem. Vēlējos palielināt e-veikala apmeklējumu un uzlabot pārdošanu.

Es vēlējos iedziļināšanos manā situācijā un praktiskus, konkrētus ieteikumus manu mērķu sasniegšanai. Kopumā ļoti pozitīvas sajūtas, un sajutu vēlmi iedziļināties un saprast konkrēto situāciju.

Man bija noderīgs svaigs skats no malas. Lai arī daudz kas man nav jaunums, ir vērtīgi, ka tiek atgādināts. Noderīgs Janas skatījums attiecībā uz mājaslapas uzlabojumiem un digitālā mārketinga iespējām pārdotspējas vairošanai. Radās iedvesma sakārtot visu, kas nepieciešams, un sasniegt jaunas virsotnes.

logo_full_transparent_mentorelv.png

Pieseko praktiskiem

biznesa padomiem 

  • Facebook
  • Instagram

 

mentore.ecom @gmail.com

Rīga, Latvija

Konsultācijas par e-komerciju I Kā attīstīt biznesa ideju I Kā sākt pārdot internetā I Kā uzlabot e-veikala pārdošanu I Kā plānot mārketingu un uzrunāt klientus

Praktiski padomi, kā hobiju pārvērst par komerciju I  Kā izveidot preču klāstu veiksmīgai pārdošanai I Kā izveidot pelnošu „Etsy” veikalu I Kā izveidot spēcīgu zīmolu

Piesakies bezmaksas konsultācijai I Kā iegūt dzīves līdzsvaru I Kā izveidot pārdotspējīgu mājaslapas saturu I  Kā izveidot efektīvu zīmola vizuālo noformējumu

©2020 Visas tiesības uz saturu un vizualizācijām rezervētas Mentore.lv