Zīmola un reklāmas dizains

inga dizainere grafiska mentore lv.jpg

Inga

Datorgrafiķe, Alises un Elzas mamma

Ingai datorgrafika ir ne vien darbs, bet arī hobijs: vairāk nekā 10 gadu pieredze datorgrafikas jomā un vairāki simti īstenotu projektu, sākot ar logotipu izveides līdz pat žurnālu un grāmatas apdares izstrādei.

Kāda ir zīmola un logotipa dizaina nozīme

Tavām precēm, vizītkartei un tīmekļa lapai piešķirtais uzņēmuma stils ir svarīgs, lai potenciālajiem klientiem vai sadarbības partneriem parādītu, kas Tu esi. Piemēram, logotipu, kas ir viens no galvenajiem elementiem, mēdz salīdzināt ar uzņēmuma seju — tieši to potenciālais klients ieraudzīs pirmo. Tāpat logotipa uzdevums ir aicināt iepazīties ar Tavu uzņēmumu un parādīt, kādas preces vai pakalpojumus Tu piedāvā.

Logotipam ir jābūt atšķirīgam no citiem konkurējošiem uzņēmumiem, tomēr tam ir jābūt arī samērā vienkāršam, lai to varētu uztvert, sasaistīt ar precēm un izmantot dažādos medijos. Tavs logotips parādīsies Tavā mājaslapā, sociālo mediju profilos, kā arī, iespējams, uz precēm vai to iesaiņojuma.

Labs logotips ir viegli iegaumējams un rada lielisku pirmo iespaidu. Tu taču vēlies atstāt vislabāko iespaidu uz saviem klientiem, vai ne?

Kā Inga Tev var palīdzēt

Ja Tu plāno pati veidot noformējuma elementus savām precēm, mājaslapai un komunikācijai sociālajos medijos, Inga piedāvā Tev palīdzību pilnveidot tos. Ja tomēr vēlies savu laiku un enerģiju veltīt citiem svarīgiem darbiem, Inga ar aizrautību palīdzēs Tev izveidot pārdomātu logotipu un citus vizuālos elementus.

Pašreizējā logo noformējuma audits un ieteikumi uzlabošanai

Vai vēlies pati veidot sava zīmola grafiskos elementus? Lieliski! Inga novērtēs Tava veikuma radošo lidojumu.

Pa e-pastu saņemsi pamatotu viedokli par sava logotipa atbilstību datorgrafikas vadlīnijām. Inga raksturos Tevis izvēlētos pamatšrifta un papildšrifta stilus, izmēru un krāsas un sniegs priekšlikumus uzlabojumiem, kā arī piedāvās savu gatavu variantu. Pārdomātu logotipu Tu izmantosi gan precēm, gan izvietosi mājaslapā un reklāmas baneros. 

Vizuālo elementu izveide

 3 logotipu un 3 baneru komplekts

Vai vēlies saņemt gatavu vizuālo risinājumu un ietaupīt nedēļu vai divas?

Cenā ietilpst Tava zīmola logotipa 3 variantu izveide un viena izvēlētā logotipa uzlabojumi. Papildus iegūsi 3 lielumu vienota stila banerus. Varēsi piesaistīt uzmanību sociālajos tīklos un mājaslapā, uzrunājot klientus ar pārdomātiem noformējuma elementiem. Inga izzinās Tavus mērķus un vajadzības un piedāvās atbilstošus radošos risinājumus.

logo_full_transparent_mentorelv.png

Pieseko praktiskiem

biznesa padomiem 

  • Facebook
  • Instagram

 

mentore.ecom @gmail.com

Rīga, Latvija

Konsultācijas par e-komerciju I Kā attīstīt biznesa ideju I Kā sākt pārdot internetā I Kā uzlabot e-veikala pārdošanu I Kā plānot mārketingu un uzrunāt klientus

Praktiski padomi, kā hobiju pārvērst par komerciju I  Kā izveidot preču klāstu veiksmīgai pārdošanai I Kā izveidot pelnošu „Etsy” veikalu I Kā izveidot spēcīgu zīmolu

Piesakies bezmaksas konsultācijai I Kā iegūt dzīves līdzsvaru I Kā izveidot pārdotspējīgu mājaslapas saturu I  Kā izveidot efektīvu zīmola vizuālo noformējumu

©2021 Visas tiesības uz saturu un vizualizācijām rezervētas Mentore.lv