top of page

Kā izveidot veiksmīgu Etsy veikalu

Palielini pārdošanas apjomu,

uzsākot tirdzniecību uz ārvalstīm Etsy platformā!

mazas-9753.jpg

Ja Tu ražo fiziskas vai digitālas preces, Tu jau pāris mēnešos vari palielināt pārdošanas apjomu, sasniedzot plašo pasaules tirgu. Etsy ir mans hobijs un sirdslieta, ko uzsāku attīstīt esot bērnu kopšanas atvaļinājumā. Ieguldot savu laiku.

Piecos gados esmu ne vien apguvusi  Etsy veikala darbības principus un slepenos  algoritmus,  bet ar hobiju sasniegusi vairāk kā 100 000 EUR pārdošanu un tagad vēlos palīdzēt Tev.

Esmu veikusi vairāk kā 80 Etsy auditus dažādām nozarēm, attiecīgi veikusi konkurentu izpēti un vairāku nozaru statistikas analīzi: mājas dizaina preču, bērnu mēbeļu, tekstila un rotaļlietu, rotu, somu, apģērbu, adījumu, gaismekļu, telefona aksesuāru un digitālo preču pārdošana.

Tu saņemsi špikeri ar vadlīnijām, lai vari ilgtermiņā pati veiksmīgi piesaistīt klientus. 

Vai vēlies saprast, vai mans piedāvājums atbilst Tavām vajadzībām?

Piesakies pirmajai 20 min konsultācijai pa tel. pilnīgi par brīvu!

Uzsāc veiksmīgu biznesu,
sasniedzot klientus ETSY plaftormā

Laptop On Tray

Tava Etsy veikala audits + uzlabojumu plāns + ZOOM sesija

Cenā ietilpst Etsy veikala audits, veikala statistikas izpēte, piedāvājumu atbilstības SEO prasībām un citu kritēriju atbilstības algoritmiem noskaidrošana.

Tu saņemsi audita rezultātus un veicamo uzdevumu apkopojumu excel failā, kā arī  60 min jautājumu un atbilžu tiešsaistes seansu pēc rezultātu saņemšanas.

Audits ļaus Tev iegūt objektīvu un neatkarīgu Etsy veikala vērtējumu, lai vari turpināt pati uzlabot to un vairot pārdošanas rezultātus, palielināt apmeklējumu un SEO pozīcijas.

Pēc tam:

• Tev būs skaidrība, ko vajag uzlabot;

• Tu zināsi, kam ir jāpievērš uzmanība;

• Tev būs izpratne par Etsy algoritmiem, kas ietekmē veikala darbības rezultātus un pārdošanas apjomu.

Stacked Business Cards

Tava jaunā Etsy veikala izveides plāns + atslēgvārdu un pieprasījuma izpēte
+ ZOOM sesija

Sagatavošu tieši Taviem mērķiem atbilstošu rīcības plānu ar vadlīnijām un uzdevumiem, balstoties uz Tavas darbības jomas, mērķiem un pieejamā laika resursiem. Saņemsi  aprakstu,  kas jāpaveic secīgi soli pa solim.

Pēc tam Tu:

  • Zināsi, kur meklēt idejas atslēgvārdiem un kā veidot aprakstus;

  • Zināsi, kā izvietot produktus, lai tos pircēji atrod;

  • Uzzināsi, kā plānot cenas, kādas piegādes opcijas un izmaksas

Tu iegūsi iespēju papildus saņemt atkārtotu 2. konsultāciju par īpašo cenu 50 EUR  (60min) par jebkura jautājuma praktisko  ieviešanu, kā piemēram par Etsy Mārketingu vai par SEO, lai uzlabotu sava veikala pozīcijas, kas ar vēlamajiem  atslēgvārdiem palīdzēs pircējiem vieglāk atrast Tavus piedāvājumus.

Calendar

ETSY konsultācija ZOOM sesija - jautājumi un atbildes (60min)

Tu saņemsi Zoom konsultāciju par sev interesējošiem jautājumiem saistībā ar veiksmīga Etsy veikala izveidi.

Tev būs atbildes kā attīstīt veikalu no A līdz Z atbilstoši SEO principiem, lai vairotu veikala apmeklējumu.

Atkarībā no Tev interesējošiem jautājumiem:

  • mācēsi lietot formulas, kā paaugstināt veikala vērtējumu un apmeklējumu;

  • zināsi, kā tehniski izveidot konkurētspējīgus piedāvājumus;

  • sapratīsi, kā efektīvi īstenot un reklāmas, lai veicinātu pārdošanu;

  • sapratīsi, kā organizēt preču piegādes;

Pilnībā iedziļināšos Tavā situācijā un sniegšu padziļinātas atbildes, ar piemēriem un skaidrojumiem. 

Konsultācijas pieejamas gan darba dienās, gan brīvdienās.

Noskaidro, kurš piedāvājums
palīdzēs Tavam Etsy veikalam augt

Piesakies 20 min bezmaksas konsultācijai!

Uzzini, kā es palīdzēju uzņēmīgām sievietēm Etsy biznesā!

liene.jpg

Liene, Fox the Maker

Mūsu radītais produkts ir radošie komplekti bērnu prasmju attīstīšanai. Mums bija zināmas iestrādes klientu piesaistei Latvijā, tomēr vēlējāmies sasniegt klientus arī ārvalstīs.

Vadlīnijas, ko Jana izstrādāja mūsu e-biznesa attīstībai,  noteikti bija ļoti noderīgas. Neskatoties uz  esošajām zināšanām un izpratni par to, kas jādara, reāls plāns nebija uzrakstīts.  

Būtiska sadaļa 4 nedēļu garumā bija ikdienas komunikācija. Regulāri saņēmām atbildes čatā uz mūsu jautājumiem, kas radās veicot kādu uzdevumu. Tas palīdzēja virzīties tālāk, nekavējoties reaģēt un labot kļūdas.

Iknedēļas video konsultācijas ir labs veids, kā uzturēt sevi formā, turēt roku uz pulsa un neslinkot, jo ir apziņa, ka pa nedēļu ir jābūt progresam. Tas motivē strādāt plānveidīgāk un efektīvāk. Mēneša laikā Etsy veikala konversija pieauga no 2% uz 3,5%, pārdošana 7 reizes, bet apmeklējums pieauga par 300%.

Evija_lotsofknots_mentore.lv.jpg

Evija, Knots of Lush 

Attīstot savu hobiju, radīju produktu interjera sienas dekorus. Man nebija īstas skaidrības, kā uzsākt tā pārdošanu internetā un efektīvāk sasniegt auditoriju ārvalstu tirgos. 

Man patika Janas darba stils, kā viņa organizē darbu un konsultācijas. Katra konsultācija bija jaudīga un produktīva. Visnoderīgākais šķiet, Janas izstrādātās darba lapas ar vadlīnijām un darba uzdevumiem, kā arī padomi ikdienas darbā.

Apgūtais apjoms 4 nedēļu laikā ir ļoti liels un intensīvs. Sākām ar manas idejas un biznesa potenciāla analīzi un tirgus izpēti, līdz izveidojām veikalu Etsy platformā.  Jana ir ļoti motivēta un neatlaidīga, ļoti labi nolasa klienta vēlmes. Arī turpmāk es noteikti vēlētos konsultēties ar Janu. Noteikti ir vērts ieguldīt naudas līdzekļus šajās konsultācijās un praktiskājās apmācībās.

bottom of page