Kā izveidot veiksmīgu Etsy veikalu

Palielini pārdošanas apjomu,

uzsākot tirdzniecību uz ārvalstīm Etsy platformā!

mazas-9753.jpg

Ja Tu ražo fiziskas vai digitālas preces, Tu jau pāris mēnešos vari palielināt pārdošanas apjomu, sasniedzot plašo pasaules tirgu. Etsy ir mans hobijs un sirdslieta, ko uzsāku attīstīt esot bērnu kopšanas atvaļinājumā. Ieguldot savu laiku.

Trijos gados esmu ne vien apguvusi  Etsy veikala darbības principus un slepenos  algoritmus,  bet sasniegusi vairāk kā 100 000 EUR pārdošanu un tagad vēlos palīdzēt Tev.

Esmu veikusi vairāk kā 60 Etsy auditus dažādām nozarēm, attiecīgi veikusi konkurentu izpēti un vairāku nozaru statistikas analīzi: mājas dizaina preču, bērnu mēbeļu, tekstila un rotaļlietu, rotu, somu, apģērbu, adījumu, gaismekļu, telefona aksesuāru un digitālo preču pārdošana.

Tu saņemsi špikeri ar vadlīnijām, lai vari ilgtermiņā pati veiksmīgi piesaistīt klientus. 

Vai vēlies saprast, vai mans piedāvājums atbilst Tavām vajadzībām?

Piesakies pirmajai 20 min konsultācijai pa tel. pilnīgi par brīvu!

Uzsāc veiksmīgu biznesu,
sasniedzot klientus ETSY plaftormā

Laptop On Tray

Tava Etsy veikala audits un uzlabojumu plāns + ZOOM sesija

Cenā ietilpst Etsy veikala audits, statistikas izpēte, piedāvājumu atbilstības SEO prasībām un citu kritēriju atbilstības algoritmiem noskaidrošana.

Tu saņemsi audita rezultātus un veicamo uzdevumu apkopojumu excel failā, kā arī  60 min jautājumu un atbilžu tiešsaistes seansu pēc rezultātu saņemšanas.

Audits ļaus Tev iegūt objektīvu un neatkarīgu Etsy veikala vērtējumu, lai vari turpināt pati uzlabot to un vairot pārdošanas rezultātus, palielināt apmeklējumu un SEO pozīcijas.

Pēc tam:

• Tev būs skaidrība, ko vajag uzlabot;

• Tu zināsi, kam ir jāpievērš uzmanība;

• Tev būs izpratne par Etsy algoritmiem, kas ietekmē veikala darbības rezultātus un pārdošanas apjomu.

Stacked Business Cards

Tava Etsy veikala audits + 14 dienas kopdarbs, lai ieviestu uzlabojumus  

Sagatavošu tieši Taviem mērķiem atbilstošu rīcības plānu ar vadlīnijām un uzdevumiem, balstoties uz Tava Etsy veikala auditu un statistikas izpēti.

Saņemsi veicamo uzdevumu aprakstu,  kas jāpaveic secīgi soli pa solim.

Pēc audita saņemšanas ZOOM sesijā 60min uzzināsi kā efektīvāk to īstenot. Papildus būs pieejamas 2 konsultācijas ZOOM vai pa telefonu (katra 30 min).

Pēc tam Tu:

  • Zināsi, ko uzlabot un kā to paveikt;

  • Uzlabosi sava veikala SEO pozīcijas, kas ar vēlamajiem preču vai pakalpojumu atslēgvārdiem palīdzēs vieglāk atrast Tavus piedāvājumus;

  • Palielināsi veikala apmeklējumu;

  • Sekmēsi atkārtotus pirkumus;

  • Zināsi, kā īstenot Etsy mārketingu;

Tu iegūsi iespēju 14 dienu saņemt atbildes uz saviem jautājumiem čatā. 

Calendar

Jauna Etsy veikala izveide + 21 dienas kopdarbs, lai to ieviestu dzīvē

Tu saņemsi tieši Tev izstrādātu rīcības plānu aptuveni 1mēnesim, kā pakāpeniski izveidot veiksmīgu Etsy veikalu.

Tev būs lielisks špikeris, kā attīstīt veikalu no A līdz Z atbilstoši SEO principiem, lai vairotu veikala apmeklējumu.

Uzdevumi tiks pakārtoti mērķiem.

Pēc audita saņemšanas ZOOM sesijā 60min uzzināsi kā efektīvāk to īstenot. Papildus būs pieejamas 2 konsultācijas ZOOM vai pa telefonu (katra 60 min).

Pēc tam Tu:

  • mācēsi lietot formulas, kā paaugstināt veikala vērtējumu un apmeklējumu;

  • zināsi, kā tehniski izveidot konkurētspējīgus piedāvājumus;

  • sapratīsi, kā efektīvi īstenot un reklāmas, lai veicinātu pārdošanu;

  • sapratīsi, kā organizēt preču piegādes;

Tu iegūsi iespēju 21 dienu saņemt atbildes uz saviem jautājumiem čatā.  

Noskaidro, kurš piedāvājums
palīdzēs Tavam biznesam augt

Piesakies 20 min bezmaksas konsultācijai!

Uzzini, kā es palīdzēju uzņēmīgām sievietēm Etsy biznesā!

Liene, Fox the Maker

Mūsu radītais produkts ir radošie komplekti bērnu prasmju attīstīšanai. Mums bija zināmas iestrādes klientu piesaistei Latvijā, tomēr vēlējāmies sasniegt klientus arī ārvalstīs.

Vadlīnijas, ko Jana izstrādāja mūsu e-biznesa attīstībai,  noteikti bija ļoti noderīgas. Neskatoties uz  esošajām zināšanām un izpratni par to, kas jādara, reāls plāns nebija uzrakstīts.  

Būtiska sadaļa 4 nedēļu garumā bija ikdienas komunikācija. Regulāri saņēmām atbildes čatā uz mūsu jautājumiem, kas radās veicot kādu uzdevumu. Tas palīdzēja virzīties tālāk, nekavējoties reaģēt un labot kļūdas.

Iknedēļas video konsultācijas ir labs veids, kā uzturēt sevi formā, turēt roku uz pulsa un neslinkot, jo ir apziņa, ka pa nedēļu ir jābūt progresam. Tas motivē strādāt plānveidīgāk un efektīvāk. Mēneša laikā Etsy veikala konversija pieauga no 2% uz 3,5%, pārdošana 7 reizes, bet apmeklējums pieauga par 300%.

Evija, Knots of Lush 

Attīstot savu hobiju, radīju produktu interjera sienas dekorus. Man nebija īstas skaidrības, kā uzsākt tā pārdošanu internetā un efektīvāk sasniegt auditoriju ārvalstu tirgos. 

Man patika Janas darba stils, kā viņa organizē darbu un konsultācijas. Katra konsultācija bija jaudīga un produktīva. Visnoderīgākais šķiet, Janas izstrādātās darba lapas ar vadlīnijām un darba uzdevumiem, kā arī padomi ikdienas darbā.

Apgūtais apjoms 4 nedēļu laikā ir ļoti liels un intensīvs. Sākām ar manas idejas un biznesa potenciāla analīzi un tirgus izpēti, līdz izveidojām veikalu Etsy platformā.  Jana ir ļoti motivēta un neatlaidīga, ļoti labi nolasa klienta vēlmes. Arī turpmāk es noteikti vēlētos konsultēties ar Janu. Noteikti ir vērts ieguldīt naudas līdzekļus šajās konsultācijās un praktiskājās apmācībās.