top of page

Kā varu palīdzēt Tavam e-biznesam

Kā Tev var palīdzēt manas partneres

mazas-9753.jpg

“Aicinu Tevi uzsākt šo ceļojumu līdz veiksmīgam e-biznesam pašai ar papildspēku, ko es un manas pieredzējušās partneres ir gatavas sniegt. Galvenais ieguvums — Tu ietaupīsi savus laika un naudas resursus, un koncentrēsies uz galveno”.

Jana, Mentore.lv veidotāja

Inga, datorgrafiķe

inga dizainere grafiska mentore lv.jpg

Ja Tu plāno pati veidot noformējuma elementus savām precēm, mājaslapai un komunikācijai sociālajos medijos, Inga piedāvā Tev palīdzību pilnveidot tos. Ja tomēr vēlies savu laiku un enerģiju veltīt citiem svarīgiem darbiem, Inga ar aizrautību palīdzēs Tev izveidot pārdomātu logotipu un citus vizuālos elementus.

Linda, mājaslapas satura eksperte

2X4A0157.JPG

Ja Tu pati gribi plānot un veidot saturu savai mājaslapai, Linda Tev piedāvā palīdzību, lai Tu nepieļautu bieži sastopamas kļūdas un jau pašā sākumā varētu startēt ar labu zināšanu bāzi par mājaslapas satura jeb tekstu izveidi. 

Uzzini, kādas ir mājaslapas tekstu izveides viltības, lai Tava mājaslapa būtu pārdotspējīga un arī pamanāma „Google” meklēšanas rezultātos.

Kristīne, Dzīves jaudas koučs un izaugsmes metožu autore

kristine-koucings.jpg

Kristīne piedāvā Tev instrumentus un atbalstu dzīves līdzsvara spējas apgūšanā.

Tu iegūsi reālu savas situācijas izvērtējumu, tiksi pie rīcības plāna virzībai un, pats galvenais, iegūsi jaudu savu jauno ideju īstenošanai, saglabājot patiesu piepildījumu.

Dzīves līdzsvara koučings palīdzēs Tev iekļaut šo jauno uzņēmējas jomu savā dzīvē, saglabājot līdzsvaru.

Noskaidro, kā mēs

varam palīdzēt Tavam biznesam!

 

Piesakies 20 min bezmaksas konsultācijai!

bottom of page