top of page

Dzīves līdzsvara koučings

Kristīne

Dzīves jaudas koučs, izaugsmes metožu autore, 3 dēlu mamma

kristine-koucings.jpg

Kristīne tic, ka vislielākā jauda slēpjas dzīves svarīgo jomu līdzsvarā.

Viņa ir piedzīvojusi izdegšanu brīdī, kad kāda no jomām ņem virsroku, bet pārējās paliek novārtā.

Pieņēmusi drosmīgu lēmumu aiziet no stabila, labi atalgota darba, viņa piepildīja savu aicinājumu atbalstīt sievietes viņu sapņu piepildīšanā, izdeva 3 grāmatas, un četros gados noskrēja vairāk nekā 6000 kilometru.

Kristīne līdzsvara meklējumiem veltījusi vairākus gadus un izstrādājusi metodes, lai palīdzētu arī citām uzņēmīgām sievietēm. 

Šīs metodes Kristīnei pašai ļāvušas iegūt lielu jaudu, nezaudējot neko no sev svarīgā. 

Kāda ir dzīves līdzsvara nozīme

Dzīves līdzsvars nozīmē, ka visas 4 mūsu dzīves svarīgās jomas — attiecības, finanses, veselība un pašattīstība — ir pamanītas un savienotas vienā veselumā.

Tas nav viens punkts, kuru sasniedzam un varam atslābt. Tā drīzāk ir spēja ik brīdi sajust, pamanīt un atbilstoši reaģēt uz to, kas notiek ar manām finansēm, vai es pietiekami rūpējos par savu ķermeni un prātu, vai es joprojām attīstos un gūstu gandarījumu no saviem sasniegumiem un vai attiecībās gan ar sevi, gan apkārtējiem esmu piepildīta.

Līdzīgi kā spēja noturēt līdzsvaru uz velosipēda, arī dzīves līdzsvara spēja ir apgūstama. Tam ir milzīga nozīme sevišķi tad, kad esi nolēmusi lielu uzmanību veltīt savas biznesa  idejas vai e-komercijas attīstīšanai.

Dzīves līdzsvara koučings palīdzēs Tev iekļaut šo jauno e-biznesa jomu savā dzīvē, saglabājot līdzsvaru. Jo tieši tad iegūsi vislielāko jaudu sapņa piepildīšanai.

Pineapple by the Sea

Kā Kristīne Tev var palīdzēt

Kristīne piedāvā Tev instrumentus un atbalstu dzīves līdzsvara spējas apgūšanā.

Tu iegūsi reālu savas situācijas izvērtējumu, tiksi pie rīcības plāna virzībai un, pats galvenais, iegūsi jaudu savu jauno ideju īstenošanai, saglabājot patiesu piepildījumu.

koucings_sievietem_konsultacija_mentorel
55 EUR

Tavas situācijas izvērtējums un konsultācija

Vai vēlies pati novērtēt situāciju un gatavot rīcības plānu savām svarīgajām dzīves jomām? Lieliski! Kristīne sniegs Tev 1 tiešsaistes konsultāciju 60min, kā arī atbalsta materiālu, kurā varēsi izvērtēt esošo situāciju, nospraust nākotnes virzību un definēt veicamos uzdevumus.

Cenā ietilpst 1 tiešsaistes konsultācija un PDF dokuments ar vadlīnijām 4 svarīgo dzīves jomu novērtējumam un rīcības plāna izstrādei.

Rezultātā iegūsi:

  • Skaidrību par punktu A, kurā atrodies šobrīd.

  • Nodefinētu punktu B, uz kuru virzīties.

  • Galvenos uzdevumus virzībai.

kristine-koucings.jpg
110 EUR

Situācijas izvērtējums, konsultācija un koučinga sesija 1 jomai

Ja skaidri zini, ka līdzsvaru izjauc viena problemātiska joma, noderēs koučinga seanss tieši šai jomai, kā arī saņemsi konsultāciju par dzīves līdzsvaru kopumā un atbalsta materiālu situācijas izvērtēšanai, nākotnes virzības noteikšanai un uzdevumu definēšanai.

Cenā ietilpst 2x60min tiešsaistes tikšanās (1 konsultācija, 1 koučinga seanss) un PDF dokuments ar vadlīnijām 4 svarīgo dzīves jomu novērtēšanai un rīcības plāna izstrādei, kā arī izstrādāts virzības plāns vienai jomai ar skaidriem uzdevumiem.

Tu iegūsi:

  • Skaidrību par punktu A, kurā pašlaik atrodies.

  • Definētu punktu B, uz kuru virzīties.

  • Galvenos uzdevumus virzībai.

  • Rīcības plānu ar  paveicamiem uzdevumiem jomā, kuras uzlabošana pašlaik var nodrošināt vislielāko jaudu.

Vairs neviena diena ar sajūtu, ka viss it kā ir, bet līdz pilnībai kaut kā pietrūkst.

kristine_koucinga_konsultacija_sievietei
265 EUR

Dzīves līdzsvara koučings

ilgtermiņa jaudai visās jomās

Vai esi gatava apgūt spēju nodrošināt dzīves līdzsvaru ilgtermiņā un izstrādāt ieradumu modeli  līdzsvara noturēšanai nākotnē? Vai vēlies iegūt jaudu,  nezaudējot neko no sev svarīgā? Tad Tu noteikti esi gatava tagad izdarīt vairāk un attīstīt dzīves līdzsvara spēju kā vienu no saviem vērtīgākajiem ieradumiem.

Cenā ietilpst 6x60min tiešsaistes tikšanās (1 konsultācija izvērtēšanai, 4 koučinga seansi, 1 konsultācija visu jomu integrēšanai vienotā plānā) un atbalsta materiāls situācijas izvērtēšanai.

Tu iegūsi:

  • Integrētu plānu ar viegli ieviešamiem ikdienas ieradumiem katrā no 4 dzīves jomām.

  • Atbildes uz dziļākajiem KĀPĒC, kas sniegs iedvesmu un motivāciju rīkoties.

Bonuss: iedvesmas un motivācijas kartītes „52 pakāpieni augšup”, kas ļaus pieskatīt dzīves līdzsvaru visu turpmāko gadu.

Noskaidro, kurš piedāvājums ir atbilstošāks Tavai situācijai?

Piesakies 20 min bezmaksas konsultācijai!

bottom of page