top of page

Mājaslapas saturs

Apmācība, audits un ieteikumi

“Šis ir pilna servisa pakalpojums, kuru piedāvā mentore sadarbības partnere – satura speciāliste – Linda Kimeiša. Tu iegūsi 1:1 semināru, kurā Linda Tev pastāstīt par satura izveides pamatprincipiem, špikeri ar svarīgāko informāciju, kā arī auditu ar ieteikumiem, lai Tu spētu novērtēt savu veikumu un veikt uzlabojumus, ja tādi ir nepieciešami.”

2X4A0157.JPG

Linda

Komunikācijas un web satura entuziaste

Lindai ir vairāk nekā 10 gadu pieredze mājaslapu satura izveidē. Viņa ir pirmās un pagaidām vienīgās Latvijā izdotās grāmatas „Pārdotspējīgi teksti interneta mājaslapām” autore. Viņa ir veidojusi saturu vairākiem simtiem mājaslapu gan vietējam, gan starptautiskajam tirgum.

Cena 129 EUR

Cenā ietilpst

2 h individuālas mācības, kurās vairāki elementi ir pielāgoti Tavas uzņēmējdarbības specifikai, padomu un viltību dokuments, mājaslapas satura audits un 30 min jautājumu un atbilžu tiešsaistes seanss pēc rezultātu saņemšanas.

 

Mājaslapas satura izveide ir gan stratēģisks, gan tehnisks, gan radošs process. Lai izveidotu mājaslapas saturu, kas palīdz piesaistīt apmeklētājus, pārdot un veidot tēlu un tā pazīstamību, ir jālieto vairākas tehnikas.

Šajā piedāvājumā

  • Tu saņemsi 2 h ilgas 1:1 mācības pie vienas no Latvijas labākajām mājaslapu satura speciālistēm. Viņa Tev atklās visus svarīgākos faktus, kurus pati ir apguvusi vairāk nekā 10 gados, regulāri mācoties un veidojot mājaslapu saturu saviem klientiem.

  • Tu iegūsi citus papildu rīkus: PDF dokumentu ar kodolīgi apkopotu vairākos gados uzkrāto pieredzi, kas Tev noderēs mājaslapas satura izveidē.

  • Pēc tam, kad Tu būsi izveidojusi mājaslapas tekstus, Tu varēsi pieteikt mājaslapas satura auditu, kas Tev palīdzēs noskaidrot, cik labi esi tikusi galā ar šo uzdevumu, ko vēl Tu vari uzlabot un kā.

  • 30 minūšu tiešsaistes atbilžu un jautājumu seanss pēc audita rezultātu saņemšanas, kurā Tu varēsi uzdot jautājumus speciālistei.

 

Tavi ieguvumi

  • Efektīvas mācības, kas palīdzēs Tev aiztaupīt daudz laika, enerģijas un naudas, apgūstot šīs lietas kursos, lasot grāmatas vai citus interneta resursus.

  • Tu varēsi ķerties pie darba un veidot saturu jau uzreiz pēc mācībām.

  • PDF dokuments Tev kalpos par konspektu un špikeri, ja vēlēsies atsvaidzināt zināšanas kādā jautājumā.

  • Iespēja saņemt vērtējumu un konsultāciju pēc tekstu izveides ļaus Tev uzzināt, vai esi uz pareizā ceļa, kas arīdzan aiztaupīs daudz laika, naudas un enerģijas.

bottom of page