top of page

Kāpēc es varu Tev palīdzēt?

Pieredze un sasniegti augsti pārdošanas rādītāji.

 

 

Aicinu Tevi uz sarunu par Taviem mērķiem un pašreizējām grūtībām. Iedziļināšos Tavā situācijā un dalīšos savā redzējumā par risinājumiem.

Piesakies  bezmaksas konsultācijai tiešsaistē! >>

Profesionālās darbības gaitā esmu ieguvusi praktisku pieredzi, gan strādājot e-veikalu izstrādes aģentūrā, gan attīstot interneta veikalu, gan sadarbojoties ar reklāmdevējiem digitālo kampaņu plānošanā, gan attīstot veiksmīgu Etsy veikalu un pēdējos gadus bankā strādājot tieši ar Baltijas  un citu valstu tirgotājiem internetā.

Pirmā organizācijas vadīšanas pieredze 23 gadu vecumā. Vadot biznesa izglītības biedrību un aktīvi iesaistot mentorus un uzņēmējus, palīdzēju pilnveidot jauniešu un pedagogu praktiskās iemaņas un izpratni par uzņēmējdarbību.

Lai arī pēdējos 10 gadus darbības jomas bijušas dažādas, vienojošais faktors ir klientu piesaiste interneta vidē.  Mana degsme un pārliecība, ka vissvarīgākais ir dot klientam pievienoto vērtību un palīdzēt atrisināt problēmu un sasniegt mērķi.  

Arī pašlaik ik dienu ieguldu laiku un resursus, lai apgūtu jaunākās e-komercijas veiksmīgākas attīstīšanas pieejas un rīkus. Tas savukārt ļaus Tev ietaupīt laika un finanšu resursus un iegūt vērtīgu informāciju.

Jau pirmajā konsultācijā saņem atbildes uz neskaidriem jautājumiem.

Piesakies pirmajai 20 min konsultācijai pa tel. pilnīgi par brīvu!

Mana profesionālā pieredze

Biznesa izglītības pakalpojumi

Web izstrādes aģentūra

Digitālo preču e-veikals

Web portāls reklāmdevējiem

Komercbanka, tiešsaistes maksājumi

Noskaidro, kā es varu Tev palīdzēt!

Piesakies 20 min bezmaksas konsultācijai!

Iedvesmojies, kā es palīdzēju

uzņēmīgām sievietēm!

IMG-20200503-WA0003.jpg

Agrita, Fox the Maker

Mums jau bija aktīvs e-veikals Latvijas auditorijai, tomēr vēlējāmies sasniegt arī ārvalstu tirgus. Jau pēc pirmajiem „Etsy” veikala optimizācijas darbiem, ko veicām saskaņā ar kopīgi izstrādāto strukturēto uzņēmējdarbības stratēģijas īstenošanas rīcības plānu, bija jūtami uzlabojusies e-veikala darbība, klienti mūs beidzot ieraudzīja, interese un arī reāli pirkumi manāmi pieauga. Mēneša laikā konversija pieauga no 2 % līdz 3,5 %, pārdošana — 7 reizes, bet apmeklējums pieauga par 300 %. Paldies Janai, viņas loģiskais, stratēģiskais skatījums, pieredze un zināšanas palīdzēja mums īsā laikā ieraudzīt nepieciešamos uzlabojumus, strukturēt, prioritizēt darbus un sākt veiksmīgas e-komercijas ceļu.

Evija_lotsofknots_mentore.lv.jpg

Evija, Knots of Lush

Attīstot savu hobiju, izveidoju piedāvājumu — interjera sienas dekori. Man nebija īstas skaidrības, kā uzsākt pārdošanu internetā un efektīvāk sasniegt auditoriju ārvalstu tirgos. 

Man patika Janas darba stils, kā viņa organizē darbu un konsultācijas. Katra konsultācija bija jaudīga un produktīva. Visnoderīgākās šķiet Janas izstrādātās darba lapas ar vadlīnijām un uzdevumiem, kā arī padomi ikdienas darbā.

4 nedēļās apgūtais apjoms ir ļoti liels un intensīvs. Sākām ar manas idejas komercpotenciāla analīzi un tirgus izpēti, līdz izveidojām veikalu „Etsy” platformā. Jana ir ļoti motivēta un neatlaidīga, ļoti labi nolasa klienta vēlmes. Arī turpmāk es noteikti vēlētos konsultēties ar Janu. Noteikti ir vērts ieguldīt naudas līdzekļus šajās konsultācijās un praktiskajās mācībās.

bottom of page